KRAJINA

REGIÓN

Termín pobytu
  • Od do
    Balíky wellness pobytov
Cena (osoba/noc)
  • Od do
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Mestský wellness Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Apartmány a penzióny priamo vo wellness strediskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Slovensko > Turčiansky > SVK-Hotel-191  - Mestský wellness

Obec »Martin
Typ »Hotel * * * *
Cena od » 45 € os./noc Cenník
GPS »N49.0620390, E18.9233960
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Bar; Bazén; Infračervená kabínka; Jacuzzi; Konferenčná sála; Relaxačné centrum; Reštaurácia; Sauna; Vhodné pre invalidov; Wellness;
VYBAVENIE IZIEB
Internet; Minibar; Sušič na vlasy; Telefón; Trezor; TV;
OKOLIE
Cyklotrasy; Hrad; Lyžovanie; Turistika;
SLUŽBY
Kozmetika; Masáž;
POPIS
POLOHA: Hotel sa nachádza v bezprostrednej blízkosti pešej zóny mesta Martin, množstva historických, kultúrnych a umeleckých pamiatok, lyžiarskych stredísk, turistických trás priamo v srdci Turca.

POPIS: Hotel už viac ako 40 rokov patri medzi dominanty mesta. V roku 2008 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. Od rekonštrukcie si môžu hostia vychutnať najvyššiu kvalitu služieb s moderným luxusom. Hotel ponúka aj konferenčné a spoločenské priestory. Hostia si môžu oddýchnuť v luxusnom wellness a beauty centre s fínskou, parnou, parnou aromatickou a infra saunou, jacuzzi, relaxačnou miestnosťou.

UBYTOVANIE: Hotel ponúka celkovo 67 luxusných izieb a apartmánov. Izby a apartmány sú priestranné, moderne zariadené a maximálne komfortné.
Izby – rozloha izieb je 25,8 - 28,5 m2. Všetky izby sú vybavené TV s LCD obrazovkou, pripojením na internet, telefónom, trezorom a minibarom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchou a fénom. Izby sú nefajčiarske. K dispozícii je aj bezbariérová dvojlôžková izba.
Apartmány – sú rozdelené na spálňu a dennú miestnosť s pracovným kútikom a vlastnou toaletou. Poskytujú dokonalé pohodlie pre obchodných cestujúcich aj rodiny s deťmi. Sú vybavené aj individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, luxusnou kozmetikou, žehliacou doskou so žehličkou a pravidelne dopĺňaným setom na prípravu čaju a kávy.

STRAVOVANIE: Raňajky. Stravovanie je zabezpečené v reštaurácii Martinika. V hoteli sa nachádza aj CaFÉ NIX, bar Mystic a vináreň BORDO.

EXTRA: Organizovanie svadieb, karov, konferencií.

BALÍKY: Valentínsky pobyt, Valentínsky RELAX balíček, Čokoládová dámska jazda, Valentínsky Wellness balíček, Riadená degustácia Whisky, Wellness and beauty, Riadená degustácia Slovenských vín, Riadená degustácia Francúzskych vín, Riadená degustácia Cognac, Masáže pre tehotné.

Bližšie informácie a ceny na vyžiadanie.

CENY UBYTOVANIA A WELLNESS BALÍKOV
Ceny ubytovania a wellness balíkov (PDF - 23kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle paragrafu 11 a 12 zakona 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9 s r.o., Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best2wellness.sk, All rights reserved
Best9 je členom