KRAJINA

REGIÓN

Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba/noc)
  • Od do
    Balíky wellness pobytov
Číslo zariadenia
  • ID
Podrobné vyhľadávanie Vymazať parametre vyhľadávania
Pošlite e-mail priateľovi
  • Apartmány a penzióny priamo vo wellness strediskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut
PREČO S NAMI
Vážený návštevník, klient.
Vážený návštevník, klient. Sme veľmi radi, že ste navštívili BEST2 WELLNESS, jednu z webových stránok našej cestovnej kancelárie Best9 CK, a.s., na ktorých Vám prinášame najaktuálnejšiu ponuku ubytovacích zariadení pre kvalitnú dovolenku. Denne pre Vás vyhľadávame nové a nové zariadenia, aby si každý našiel ten pravý „dovolenkový domov“ v našej ponuke pre dovolenku svojich snov.
Tak teda PREČO dovolenka s BEST2 WELLNESS?
V prvom rade preto, že dovolenku s nami si môžete sami zostaviť, nakonfigurovať presne podľa Vašich predstáv. V pohodlí Vášho domova si vyberte luxusný hotel či apartmán s vyhrievaným bazénom, wellness vybavením alebo menej výstredný penzión s kompletným zariadením a službami, bez ktorých si dovolenku neviete predstaviť.

Dovolenkujte priamo, v centre diania a dovolenkového ruchu alebo naopak, v pokoji rodinného hotela či penziónu, kde máte najlepšiu príležitosť na spoznávanie mentality domácich obyvateľov.

Pre väčšie skupiny máme špeciálne ponuky so zabezpečením služieb podľa ich konkrétnych predstáv tak, aby dokonale využili prostredie na oddych alebo posilnenie tímového ducha.
Ako to funguje?
Jednoducho si, v ľavom vyhľadávacom okne, vyberte krajinu prípadne aj región, ktorý chcete navštíviť, typ zariadenia, prípadne jeho ďalšie vybavenie ktoré požadujete a zadajte VYHĽADAŤ.

Následne si prezrite zariadenia vrátanie fotiek, popisov a cien. Taktiež tu nájdete informácie o jednotlivých aktivitách, ktoré sa v danej oblasti dajú vykonávať. V momente, v ktorom nájdete zariadenie podľa Vašich predstáv, vyplňte termín, o ktorý máte záujem a Vaše údaje a my Vás budeme najneskôr do 2 pracovných dní kontaktovať buď s potvrdením uvedeného termínu a zariadenia, alebo Vám ponúkneme najbližší voľný termín pre toto zariadenie, resp. iné voľné zariadenie v danej lokalite a porovnateľnej kvalite.

Ak popis daného zariadenia nie je dostatočný, prípadne máte inú otázku, tak vyplňte formulár NAPÍŠTE NÁM a my Vám na ňu radi, v čo najkratšej dobe, odpovieme.

Po obojstrannom potvrdení konkrétneho zariadenia a termínu Vám zašleme všetky potrebné informácie, faktúru, zmluvy a presný popis ďalších krokov (podrobnejšie informácie nájdete aj na stránke OBCHODNÉ PODMIENKY). Celá komunikácia a potrebná dokumentácia sa rieši elektronickou formou.

Po skončení pobytu odovzdáte kľúče od izby/apartmánu podľa pokynov. Samozrejme, radi následne privítame Vaše dojmy, názory, pripomienky prostredníctvom vyplnenia dotazníka, aby sme mohli naše služby stále zlepšovať.

Samozrejmosťou je možnosť rezervovať si na stránkach Best2 wellness letenku, zabezpečíme Vám transfer z/na letisko alebo prenájom auta počas Vášho pobytu, či komplexné cestovné poistenie.

Dovolenkujte „po svojom“!
Ak sa chcete zbaviť stresu, starostí, oddýchnuť si od práce, každodenného stereotypu a vychutnať si dovolenku „po svojom“, tak Best2 wellness je tu presne pre Vás! Netvrdíme, že máme recept na ideálnu dovolenku, no radi ju pripravíme podľa Vašich predstáv.

Neváhajte a prezrite si naše stránky a začnite plánovať Vašu najbližšiu dovolenku!

Pozrite si naše služby, fotografie a popisy jednotlivých zariadení. A následne Vám naši pracovníci pomôžu doladiť všetky drobnosti a detaily pre Vašu úplnú spokojnosť.

Veľa príjemných zážitkov Vám želá

Tím Best9 CK

Ak chcete mať stále aktuálne informácie, staňte sa našim fanúšikom na Facebooku, alebo sa zaregistrujte na našej stránke.

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best2wellness.sk, All rights reserved
Best9 je členom