KRAJINA

REGIÓN

Termín pobytu
  • Od do
    Balíky wellness pobytov
Cena (osoba/noc)
  • Od do
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Mestský wellness Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Apartmány a penzióny priamo vo wellness strediskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Slovensko > Tatranský > SVK-Hotel-157

Obec »Liptovský Ján
Typ »Hotel * * *
Cena od » 13 € os./noc Cenník
GPS »N49.0090510, E19.5826720
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Bazén; Konferenčná sála; Lyžiareň; Posilňovňa; Sauna; Wellness;
VYBAVENIE IZIEB
Internet; Minibar; Sušič na vlasy; Telefón; TV; WIFI;
OKOLIE
Cyklotrasy; Lyžovanie; Tenis; Turistika;
SLUŽBY
Masáž;
POPIS
POLOHA:  Dovoľte nám Vás čo najsrdečnejšie privítať v jednom z najkrajších a pre turistov najzaujímavejších regiónov Slovenska. Región LIPTOV ponúka širokú paletu možností a nespočetné množstvo turistických, športových a kultúrnych aktivít.

POPIS: Hotel prešiel kompletnou rekonštrukciou a modernizáciou svojich služieb. Je situovaný priamo v srdci Demänovskej doliny, ktorá je jednou z najkrajších a turisticky najzaujímavejších dolín Slovenska, na jej konci sa vypína majestátny najvyšší vrch Nízkych Tatier - Chopok.

UBYTOVANIE: Všetky izby sú vybavené minibarom, farebným TV prijímačom so satelitným príjmom ale aj príjmom rozhlasových staníc, telefónom, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, zabudovaným sušičom vlasov a WC. Pri voľbe dvojlôžkovej izby je možnosť výberu lôžok manželských alebo oddelených.

Rodičia s jedným dieťaťom sa môžu ubytovať v dvojlôžkovej izbe s prístelkou, prípadne dvoma prístelkami, alebo detskou postieľkou. Izby sú orientované s výhľadom na les alebo na potok Demänovka.

STRAVOVANIE:   Stravovanie je zabezpečené formou polpenzie alebo plnej penzie priamo v hotelovej reštaurácii. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov (studená a teplá kuchyňa, šaláty, nápoje, pomazánky, müsli, slané a sladké pečivo, káva, mlieko, čaj, ovocie, čerstvá zelenina a iné). Obed a večera je výber z menu s možnosťou vegetariánskej a diétnej stravy. K príjemnému oddychu a posedeniu slúži hotelová kaviareň s krbom so širokým výberom nápojov a kokteilov.

EXTRA: Penzión ponúka balíky:

- Akciový víkendový rekreačný pobyt
- Akciový víkendový relaxačný pobyt
- Akciový víkendový rekondičný pobyt
- Akciový týždňový rekreačný pobyt
- Akciový týždňový relaxačný pobyt
- Akciový rekondično-rehabilitačný pobyt

V ponuke sú i ďalšie balíky, info na vyžiadanie.
CENY UBYTOVANIA A WELLNESS BALÍKOV
Ceny ubytovania a wellness balíkov (PDF - 23kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle paragrafu 11 a 12 zakona 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9 s r.o., Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best2wellness.sk, All rights reserved
Best9 je členom