KRAJINA

REGIÓN

Termín pobytu
  • Od do
    Balíky wellness pobytov
Cena (osoba/noc)
  • Od do
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Mestský wellness Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Apartmány a penzióny priamo vo wellness strediskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Slovensko > Tatranský > SVK-Hotel-143

Obec »Poprad
Typ »Hotel * * *
Kapacita » 100
Cena od » 140 € os./noc Cenník
GPS »N49.0603980, E20.3087530
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Bar; Bazén; Detské ihrisko; Jacuzzi; Kaviareň; Konferenčná sála; Krytý bazén; Kúpele; Parkovisko; Platba kreditnou kartou; Posilňovňa; Relaxačné centrum; Reštaurácia; Sauna; Telocvičňa; Vyhrievaný vonkajší bazén; Wellness;
VYBAVENIE IZIEB
Internet; Kuchynka; Minibar; Rádio; Sušič na vlasy; Telefón; Trezor; TV; WIFI; Župan ;
OKOLIE
Aquapark; Bežecké lyžovanie; Bežecké trasy; Cyklotrasy; Golf; Horolezectvo; Kone; Lyžovanie; Sankárska dráha; Tobogán; Turistika;
SLUŽBY
Kozmetika; Masáž;
POPIS
POLOHA: Európsky luxusný rezort sa nachádza v prekrásnom historickom meste Poprad priamo pod Vysokými Tatrami. V hoteli nájdete komplex ubytovacích, reštauračných, kongresových a rekreačných služieb, ktoré môžete využívať počas celého roka.

POPIS: Príjemné a luxusné ubytovacie služby Vám poskytneme v našom hoteli v nadštandardne vybavených izbách, esteticky zameraných na štyri ročné obdobia /čerstvá zelená jar, jasné žlté leto, žiara oranžovej jesene a upokojujúci efekt modrej zimy/. 

UBYTOVANIE: Kapacita hotela je 78 základných lôžok a až 100 miest spolu s prístelkami v zložení – 6 mezonetových izieb rozdelených na spálňovú a obývaciu časť, 31 štandardných dvojlôžkových izieb, mnohé z nich majú spojovacie dvere s vedľajšou izbou vhodné pre rodiny s deťmi, apartmán a luxusný prezidentský apartmán. Nadštandardné vybavenie dopĺňa moderný kartový zabezpečovací systém, telefón, chladnička či komfortné kúpeľne.
Možnosti ubytovania sú :
- izba Štandard - izby sú ladené podľa ročných období. Izba má vo vybavení satelit, telefón, wifi, telefón, sprcha, vaňa, toalety, uteráky, župany, hotelová kozmetika, set na prípravy, kávy a čaju.
- izba Mezonetová - sú to rodinné izby. Sú ladené podľa farieb ročných období. Izba má vo vybavení satelit, telefón, wifi, telefón, sprcha, vaňa, toalety, uteráky, župany, hotelová kozmetika, set na prípravy kávy a čaju.
- apartmán Seasons - apartmán pre 2 až 4 osoby. Apartmán je rozdelený na spálňovú a obývaciu časť. Vo svojom vybavení má satelit, telefón, wifi, telefón, sprcha, vaňa, toalety, uteráky, župany, hotelová kozmetika, set na prípravy kávy a čaju.
- apartmán Seasons De Luxe - luxusný apartmán pre 2 až 4 osoby, rozdelený na obývaciu, spálňovú časť, kuchynku s barom. Vo svojom vybavení má satelit, telefón, wifi, telefón, 2 samostatné kúpelne, masážna sprcha, vírivka, toalety, uteráky, župany, hotelová kozmetika, set na prípravy kávy a čaju.

STRAVOVANIE: Stravovanie je zabezpečené formou polpenzie (raňajky a večere ) v luxusnej reštaurácií High Tatras.

EXTRA: Ski a Wellness balíčky.
CENY UBYTOVANIA A WELLNESS BALÍKOV
Ceny ubytovania a wellness balíkov (PDF - 23kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle paragrafu 11 a 12 zakona 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9 s r.o., Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best2wellness.sk, All rights reserved
Best9 je členom