KRAJINA

REGIÓN

Termín pobytu
  • Od do
    Balíky wellness pobytov
Cena (osoba/noc)
  • Od do
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Mestský wellness Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Apartmány a penzióny priamo vo wellness strediskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Slovensko > Liptovský > SVK-Hotel-122

Obec »Demänovská Dolina
Typ »Hotel * * * *
Kapacita » 360
Cena od » 80 € os./noc Cenník
GPS »N48.9704390, E19.5801680
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Bar; Bazén; Jacuzzi; Kaviareň; Konferenčná sála; Krytý bazén; Lyžiareň; Parkovisko; Platba kreditnou kartou; Posilňovňa; Reštaurácia; Sauna; Telocvičňa; Vhodné pre invalidov; Vyhrievaný vonkajší bazén; Wellness;
VYBAVENIE IZIEB
Internet; Minibar; Sušič na vlasy; Trezor; TV; WIFI;
OKOLIE
Aquapark; Golf; Lyžovanie; Turistika;
SLUŽBY
Masáž; Zvieratá;
POPIS
POLOHA: Hotel komplex sa nachádza na konci Demänovskej doliny v prekrásnej prírode pod Chopkom, najznámejším vrchom Nízkych Tatier. Hotel leží priamo pri lyžiarskej zjazdovke. Od popradského letiska sa nachádza hodinou autom.   

POPIS: Hotel sa nachádza v srdci celoročného strediska cestovného ruchu v Jasnej. Hotel patrí medzi ski in – ski out hotely vďaka svojej polohe nachádzajúcej sa priamo pri nástupnej stanici lyžiarskeho strediska. Ponúka bezchybné služby a elegantné interiéry, ktoré spríjemnia Váš oddych pod Chopkom.

UBYTOVANIE: Hotel ponúka ubytovanie v 154 izbách, z toho 6 apartmánoch a 2 jednolôžkové izby.  

Dvojlôžková izba – všetky izby majú  kúpeľňu a WC, televíziu so satelitným príjmom, minibar, telefón s priamou voľbou a rádio. Veľká časť izieb ponúka možnosť prístelky. Dve dvojlôžkové izby sú bezbariérové. Jednolôžkové izby sa od dvojlôžkových líšia len rozlohou, vybavenie je rovnaké. 
Dvojlôžková izba LUX – všetky izby majú  kúpeľňu a WC, televíziu so satelitným príjmom, minibar, telefón s priamou voľbou a rádio. Veľká časť izieb ponúka možnosť prístelky. 
Apartmán – pozostáva zo spálne, kúpeľne s WC, obývacej miestnosti, televízie so satelitným príjmom, minibarom, rádiom a telefónom. V apartmánoch je možnosť dvoch prísteliek.
Mezonetový apartmán – každý z apartmánov má kapacitu 4 lôžka a 2 prístelky a jeho súčasťou je televízia so satelitným príjmom, minibar, rádio a telefón.

STRAVOVANIE: polpenzia.

EXTRA: wellness centrum s rozlohou 700 m2, požičovňa bicyklov, športových potrieb a spoločenských hier, detský kútik, internetový kútik, biliard, parkovisko, práčovňa, denná tlač, ski bus, stredisková lyžiarska a snowboardová škola, požičovňa lyžiarskeho, bežeckého, snowboardového výstroja a doplnkov, úschovňa lyžiarskeho a snowboardového výstroja, športový obchod. 
CENY UBYTOVANIA A WELLNESS BALÍKOV
Ceny ubytovania a wellness balíkov (PDF - 23kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle paragrafu 11 a 12 zakona 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9 s r.o., Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best2wellness.sk, All rights reserved
Best9 je členom