KRAJINA

REGIÓN

Termín pobytu
  • Od do
    Balíky wellness pobytov
Cena (osoba/noc)
  • Od do
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Mestský wellness Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Apartmány a penzióny priamo vo wellness strediskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Slovensko > Tatranský > SVK-Hotel-111

Obec »Tatranská Lomnica
Typ »Hotel * * * *
Cena od » 85 € os./noc Cenník
GPS »N49.1704030, E20.2803900
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Bazén; Jacuzzi; Relaxačné centrum; Sauna; Wellness;
VYBAVENIE IZIEB
Minibar; Sušič na vlasy; Trezor; TV;
OKOLIE
Aquapark; Bežecké lyžovanie; Bežecké trasy; Cyklotrasy; Golf; Lyžovanie; Sankárska dráha; Turistika;
SLUŽBY
Kozmetika; Masáž; Zvieratá;
POPIS
POLOHA: Hotel sa nachádza v Tatranskej Lomnici na úpätí Lomnického štítu. Od autobusovej a železničnej stanice je vzdialený 15 minút peši a od popradského letiska 20 minút autom. Hotel ponúka svojim hosťom bezstarostný komfort uprostred impozantnej a pritom stále panenskej scenérie Vysokých Tatier.

POPIS: Hotel ponúka svojim hosťom bezstarostný komfort uprostred impozantnej a pritom stále panenskej scenérie Vysokých Tatier. Skonštruovaný bol v roku 1905, no aj o storočie neskôr, stále symbolizuje excelentnosť v umení uspokojiť všetky požiadavky svojich hostí.

UBYTOVANIE: Hotel ponúka 83 izieb, 9 apartmánov a 4 konferenčné miestnosti. Izby aj apartmány sú ponúkajú nadčasovú eleganciu a dokonalú harmóniu zariadení a dekorácií.

Dvojposteľová izba – každá izba sa vyznačuje vlastnou históriou a detailami a každú napĺňa pohodlie a exkluzívna atmosféra.
Junior Apartmán – pozostáva z kúpeľne a z dvoch oddelených miestností – spálne a salónika.
Lux Apartmán – apartmány tohto typu sú orientované na južnú stranu a majú balkón. Vyznačujú sa hodnotným starožitným nábytkom a kúpeľne sú vybavené vírovou vaňou jacuzzi. Ponúkajú pohodlie, luxus a oddych.

STRAVOVANIE: polpenzia – raňajky formou teplých a studených bufetových stolov a večere výberom z menu alebo formou a la carte.

EXTRA: V hoteli sa nachádza niekoľko reštaurácií a barov, Grand Wellness&Spa s rozlohou 900 m2, k dispozícii je room service od 7:00 – 24:00, zmenáreň, požičovňa lyží, bicyklov a korčulí, limosine servise, parkovisko zdarma, detský kútik, domáca a zahraničná tlač, skibus zdarma, práčovňa, trezor na izbe, ubytovanie pre domácich miláčikov.
CENY UBYTOVANIA A WELLNESS BALÍKOV
Ceny ubytovania a wellness balíkov (PDF - 23kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle paragrafu 11 a 12 zakona 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9 s r.o., Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best2wellness.sk, All rights reserved
Best9 je členom