KRAJINA

REGIÓN

Termín pobytu
  • Od do
    Balíky wellness pobytov
Cena (osoba/noc)
  • Od do
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Mestský wellness Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Apartmány a penzióny priamo vo wellness strediskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Chorvátsko > Dalmácia, oblasť Dubrovník > CRO-Hotel-153  - Mestský wellness

Obec »Krk
Typ »Hotel * * * *
Kapacita » 56
Cena od » 16 € os./noc Cenník
GPS »N44.9689960, E14.7510020
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Bar; Kaviareň; Parkovisko; Reštaurácia; Wellness;
VYBAVENIE IZIEB
Balkón; Internet; Kuchynka; Minibar; Sušič na vlasy; Telefón; TV; WIFI;
OKOLIE
Rybárčenie; Turistika; Vodné športy;
POPIS

Popis

Hotely Baška sa nachádzajú na ostrove Krk a sú perfektnou voľbou pre každého hosťa, ktorý hľadá vynikajúci zážitok z dovolenky.

Umiestnenie

Tento hotel sa nachádza v malebnom mestečku na ostrove Krk, na jednej z najznámejších pláží na pobreží Jadranu. 

Ubytovanie

Tento hotel ponúka 20 plne vybavených apartmánov a 8 dvojlôžkových izieb pre relaxačnú dovolenku. Apartmány sú bohato vybavené kuchyňou, obývacou izbou, spálňami a modernou kúpeľňou.

Dvojlôžková izba Štandard je elegantne a pohodlne vybavená manželskou posteľou a pohovkou, ktorú je možné využiť ako prístelku. Izby sú klimatizované a vybavené TV, telefónom, internetom, trezorom, minibarom, kúpeľňou s vaňou a sušičom na vlasy. K dispozícii je priestranný balkón s pohodlný posedením a výhľadom na park.

Dvojlôžková izba Superior je elegantne a pohodlne vybavená manželskou posteľou a pohovkou, ktorú je možné využiť ako prístelku. Izby sú sú klimatizované a vybavené TV, telefónom, internetom, trezorom, minibarom, kúpeľňou s vaňou a sušičom na vlasy. K dispozícii je priestranný balkón s príjemným vonkajším nábytkom a ponúka úžasný výhľad na more a biele pláže.

Apartmán Štandard je vybavený spálňou, obývacou izbou s manželskou posteľou pre dve osoby, kuchynským kútom, jedálenským kútom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom a WC. Apartmán je klimatizovaný a vybavený TV v obývacej izbe a spálni, telefónom, internetom a trezorom. K dispozícii je priestranný balkón s pohodlným posedením a výhľadom na park.

Apartmán Grand Štandard je komfortný a vybavený dvomi spálňami, obývacou izbou s manželskou posteľou pre dve osoby, kuchynským kútom, jedálenským kútom a dvomi kúpeľňami. Apartmán je klimatizovaný a vybavený TV v obývacej izbe a spálni, telefónom, internetom a trezorom. K dispozícii je priestranný balkón s pohodlným posedením a výhľadom na park.

Apartmán Grand Superior je komfortný a vybavený spálňou, obývacou izbou s manželskou posteľou pre dve osoby, kuchynským kútom, jedálenským kútom a dvomi kúpeľňami. Apartmán je klimatizovaný a vybavený TV v obývacej izbe a spálni, telefónom, internetom a trezorom. K dispozícii je balkón s príjemný vonkajším nábytkom a úžasným výhľadom na romantické zátoky a pláže Baška.

Stravovanie
Hotel ponúka špeciality z morských plodov a mäso pripravené podľa starých receptov. Ostrov Krk je známy vynikajúcim jahňacím mäsom, syrom z ovčieho mlieka, šunkou, olivami a domácim chlebom. 

K dispozícii je: Átrium café, Reštaurácia Jelena, Olivová reštaurácia, Bistro Funtana, Bar pri bazéne, záhradný gril, Halal, Bonet bistro a Lounge.

Aktivity

Turistika, wellness, vodné športy, rybárčenie.

CENY UBYTOVANIA A WELLNESS BALÍKOV
Ceny ubytovania a wellness balíkov (PDF - 23kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle paragrafu 11 a 12 zakona 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9 s r.o., Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best2wellness.sk, All rights reserved
Best9 je členom