KRAJINA

REGIÓN

Termín pobytu
  • Od do
    Balíky wellness pobytov
Cena (osoba/noc)
  • Od do
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Mestský wellness Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Apartmány a penzióny priamo vo wellness strediskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Chorvátsko > Dalmácia, oblasť Dubrovník > CRO-Hotel-152  - Mestský wellness

Obec »Krk
Typ »Hotel * * * * *
Kapacita » 60
Cena od » 29 € os./noc Cenník
GPS »N44.9684720, E14.7509480
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Bar; Bazén; Kaviareň; Reštaurácia; Wellness;
VYBAVENIE IZIEB
Balkón; Internet; Kuchynka; Minibar; Rádio; Sušič na vlasy; Telefón; Terasa; TV; WIFI;
OKOLIE
Rybárčenie; Turistika; Vodné športy;
POPIS
POPIS: Hotely sa nachádzajú na ostrove Krk a sú perfektnou voľbou pre každého hosťa, ktorý hľadá vynikajúci zážitok z dovolenky.

POLOHA: Tento hotel sa nachádza v malebnom mestečku na ostrove Krk, na jednej z najznámejších pláží na pobreží Jadranu.

UBYTOVANIE: Hotel ponúka apartmány na úrovní 4 a 5 hviezdičiek a modernou architektúrou. Všetky apartmány sú elegantné s minimalistickými dekoráciami, klimatizované, vykurované, vybavené TV, SAT, rádiom, telefónom, internetovým pripojením, sušičom na vlasy, minibarom a kuchynkou.

Dvojlôžková izba je vybavená manželskou posteľou, pohovkou, TV, telefónom, internetom , trezorom, minibarom, kúpeľňou s vaňou a sušičom na vlasy. Tento typ izby má francúzsky balkón s výhľadom na park.

Dvojlôžková izba Standard je vybavená manželskou posteľou, pohovkou a možnosťou prístelky. Izby sú klimatizované, vybavené TV, telefónom, internetom, trezorom, minibarom, kúpeľňou s vaňou a sušičom na vlasy. Tento typ izby má priestranný balkón s pohodlným posedením a výhľadom na park.

Štúdio je apartmán, ktorý je vybavený manželskou posteľou, rozložiteľnou pohovkou, prístelkou, kuchynským kútom, jedálenským kútom a kúpeľňou so sprchovacím kútom. Apartmány sú klimatizované a vybavené TV, telefónom, internetom a trezorom. K dispozícii je priestranný balkón s pohodlným posedením a výhľadom na park.

Štandardný apartmán je vybavený spálňou a obývacou izbou s manželskou posteľou pre dve osoby, kuchynským kútom, jedálenským kútom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom a WC. Apartmán je klimatizovaný a vybavený TV v obývacej izbe a spálni, telefónom, internetom a trezorom. K dispozícii je priestranný balkón s pohodlným posedením s výhľadom na park.

Apartmán Superior je vybavený spálňou a obývacou izbou s manželskou posteľou pre dve osoby, kuchynským kútom, jedálenským kútom, jednou alebo dvomi kúpeľňami s vaňou alebo sprchovacím kútom. Apartmán je klimatizovaný, vybavený TV, telefónom v obývacej izbe a spálni, internetom a trezor. K dispozícii je balkón s pohodlným posedením a výhľadom na park.

Apartmán Elite je zariadený spálňou a obývacou izbou s manželskou posteľou pre dve osoby, kuchynským kútom, jedálenským kútom a kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom a WC. Apartmán je klimatizovaný a vybavený TV v obývacej izbe a spálni, telefónom, internetom a trezorom. K dispozícii je priestranný balkón s vírivou vaňou a slnečná terasa s výhľadom na záliv a pláž Baška.

Luxusný apartmán sa nachádza na treťom poschodí, je vybavený dvomi spálňami s oddelenými kúpeľňami, obývacou izbou s pohodlným posedením, jedálenským kútom, kuchynským kútom a WC. Apartmán je klimatizovaný a vybavený TV v obývacej izbe a oboch spálňach, telefónom, internetom, trezorom. K dispozícii je priestranný balkón, sauna, solárium a vírivá vaňa.

STRAVOVANIE: Hotel ponúka špeciality z morských plodov a mäso pripravené podľa starých receptov. Ostrov Krk je známy vynikajúcim jahňacím mäsom, syrom z ovčieho mlieka, šunkou, olivami a domácim chlebom.

K dispozícii je: Átrium café, Reštaurácia Jelena, Olivová reštaurácia, Bistro Funtana, Bar pri bazéne, záhradný gril, Halal, Bonet bistro a Lounge.

AKTIVITY: Turistika, wellness, vodné športy, rybárčenie.

BALÍKY: Romantic Escape, Baška Touch, Baška Spa Relax.
CENY UBYTOVANIA A WELLNESS BALÍKOV
Ceny ubytovania a wellness balíkov (PDF - 23kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle paragrafu 11 a 12 zakona 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9 s r.o., Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best2wellness.sk, All rights reserved
Best9 je členom