KRAJINA

REGIÓN

Termín pobytu
  • Od do
    Balíky wellness pobytov
Cena (osoba/noc)
  • Od do
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Mestský wellness Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Apartmány a penzióny priamo vo wellness strediskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Chorvátsko > Kvarner > CRO-Hotel-135

Obec »Opatija
Typ »Hotel
Cenník » v prílohe PDF Cenník
GPS »N45.3353140, E14.3017820
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Bar; Krytý bazén; Parkovisko; Relaxačné centrum; Reštaurácia; Wellness;
VYBAVENIE IZIEB
Balkón; Telefón; TV;
OKOLIE
Rybárčenie; Tenis; Vodné športy;
SLUŽBY
Masáž;
POPIS
POLOHA: Hotel sa nachádza v centre chorvátskeho prímorského letoviska s názvom Opatija. Stojí v krásnom záhradnom parku na kopci nad centrom mesta a je len kúsok od slávnej prímorskej promenády. Opatija, často nazývaná aj perla Jadranu, je jedným z najobľúbenejších turistických letovísk v Chorvátsku a má najdlhšiu turistickú tradíciu.

POPIS: Táto krásna budova je vzácnou turistickou tradíciou v Opatiji. Vnútri nájdete impozantné steny, ktoré sú spomienkou na svoju slávnu minulosť. Úchvatný pohľad z balkóna a vysoká kvalita služieb iba potvrdzujú skutočnosť, že je to nádherné miesto na pobyt.


UBYTOVANIE: Hotel má 200 izieb, z toho 93 je vybavených klimatizáciou, všetky majú kúpeľňu / WC, telefón, TV so satelitným príjmom. Máte možnosť vybrať si izbu s výhľadom do záhrady alebo na more. Ponúka 17 jednolôžkových izieb, 2 rodinné izby, 22 dvojlôžkových podkrovných izieb , 55 dvojlôžkových izieb s výhľadom na more, 104 dvojlôžkových izieb s výhľadom na záhradný park.

STRAVOVANIE: V hoteli nájdete aj kaviareň a reštauráciu. Komfortná a priestranná reštaurácia až pre 400 osôb ponúka starostlivo vybrané špeciality miestnej aj medzinárodnej kuchyne. Elegantná atmosféra, sprevádzaná dobrým jedlom a dobrým vínom, je ideálna pre vychutnávanie raňajok, obeda, ale aj na záver rušného dňa.
CENY UBYTOVANIA A WELLNESS BALÍKOV
Ceny ubytovania a wellness balíkov (PDF - 23kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle paragrafu 11 a 12 zakona 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9 s r.o., Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best2wellness.sk, All rights reserved
Best9 je členom