KRAJINA

REGIÓN

Termín pobytu
  • Od do
    Balíky wellness pobytov
Cena (osoba/noc)
  • Od do
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Mestský wellness Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Apartmány a penzióny priamo vo wellness strediskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Chorvátsko > Kvarner > CRO-Hotel-134

Obec »Opatija
Typ »Hotel * * * *
Cenník » v prílohe PDF Cenník
GPS »N45.3358120, E14.3073710
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Bar; Kaviareň; Konferenčná sála; Kúpele; Parkovisko; Platba kreditnou kartou; Posilňovňa; Sauna; Wellness;
VYBAVENIE IZIEB
Balkón; Minibar; Trezor; WIFI;
OKOLIE
Rybárčenie; Turistika; Vodné športy;
SLUŽBY
Kozmetika; Masáž; Zvieratá;
POPIS
POLOHA: Luxusný 4-hviezdičkový hotel bol postavený v roku 1906 a je situovaný v centre mestečka Opatija, len pár krokov od mora. Bol nedávno renovovaný, možno preto je zžitý s atmosférou tohto strediska. Opatija sa môže pochváliť najdlhšou turistickou tradíciou pri Jadranskom mori. Mimoriadna kombinácia mora, stredomorského podnebia a hôr vytvára z tejto destinácie atraktívnu destináciu v každom ročnom období.

POPIS: Priestranné izby a apartmány odrážajú eleganciu a luxus architektonického štýlu. V každom detaile, objavíte našu starostlivosť, pretože chceme, aby sa Váš pobyt v našom hoteli stal nezabudnuteľným zážitkom. Hotel Vám ponúka hotelovú službu, bezplatné parkovanie a 1 nefajčiarske poschodie. Spa & Beauty areál ponúka celý rad zariadení, ako je fitness štúdio, parná a suchá sauna a jacuzzi.


UBYTOVANIE: V dome sa nachádza 46 izieb Superior, 20 izieb Deluxe, 10 apartmánov Junior a 2 apartmány Klasik. Všetkých 66 komfortných izieb a 12 elegantných apartmánov je klimatizovaných. Sú vybavené minibarom, TV so satelitným príjmom, telefónom, pripojením na internet, trezorom a medzinárodnými zásuvkami(20V).

STRAVOVANIE: Hotel ponúka kaviareň a reštauráciu, ktorá ulahodí aj tým najnáročnejším. Máte možnosť si vybrať z vyberaných miestnych alebo svetových jedál.

CENY UBYTOVANIA A WELLNESS BALÍKOV
Ceny ubytovania a wellness balíkov (PDF - 23kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle paragrafu 11 a 12 zakona 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9 s r.o., Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best2wellness.sk, All rights reserved
Best9 je členom