KRAJINA

REGIÓN

Termín pobytu
  • Od do
    Balíky wellness pobytov
Cena (osoba/noc)
  • Od do
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Mestský wellness Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Apartmány a penzióny priamo vo wellness strediskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Rakúsko > Salzburg > AT-Hotel-24

Obec »Zell am See
Typ »Hotel * * * *
Cena od » 72 € os./noc Cenník
GPS »N47.2733470, E12.7691600
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Jacuzzi; Krytý bazén; Parný kúpeľ; Reštaurácia; Sauna;
VYBAVENIE IZIEB
Balkón; Minibar; Telefón; Terasa; TV; WIFI;
OKOLIE
Bežecké lyžovanie; Golf; Horolezectvo; Lyžovanie; Sankárska dráha; Turistika; Vodné športy;
SLUŽBY
Masáž; Zvieratá;
POPIS
POLOHA: Tradičný rakúsky hotel**** sa nachádza v príjemnom tichom prostredí, priamo na kopci pod zrekonštruovaným mestským hradom z 12. storočia, ktorý je srdcom malebného alpského mesta Kaprun. Vďaka svojej polohe má hotel neopakovateľné čaro pre romantický víkend vo dvojici. 

POPIS: Hneď pri vstupe do hotela Vás privíta priestranná vstupná hala a ochotný hotelový personál. Súšasťou hotela je reštaurácia, bazén s protiprúdom, 3 sauny, masáž na vyžiadanie, Jacuzzi a oddychová časť s barom.  Súčasťou hotela sú aj krbom spríjemnené kongresové priestory spĺňajúce všetky požiadavky na školenia, semináre či narodeninové oslavy a svadby. 

UBYTOVANIE: V lete 2010 prešiel hotel rozsiahlou rekonštrukciou a vďaka tomu sa zaradil k najluxusnejším a najmodernejším hotelom v lokalite Zell am See a Kaprun. Hotel ponúka luxusné ubytovanie v 32 izbách, ktoré sú zariadené v modernom, alpskom štýle a vyjadrujú optimálnu rovnováhu komfortu a elegancie. Súčasťou izieb je balkón s úchvatným výhľadom, priestrannou mramorovoou kúpeľňou so sprchovacím kútom, fénom, minibarom, telefónom, Wi-fi a plazmovým TV.

STRAVOVANIE: Hotel ponúka stravovanie vo vlastnej reštaurácií, ktorá patrí k najvyhľadávanejším v tejto oblasti. K dispozícii je menu, ale aj švédske stoly, ktoré umožňujú výber zo širokej škály slovenských, talianskych a v neposlednom rade rakúskych delikates.  Kulinársky pôžitok  umocňuje príjemné prostredie tejto alpskej reštaurácie zútulnenej teplom a svetlom z dvoch krbov.  

BALÍKY: SNOW OK, GOLF PARTNER, ZELL AM SEE – KAPRUN SUMMER CARD
CENY UBYTOVANIA A WELLNESS BALÍKOV
Ceny ubytovania a wellness balíkov (PDF - 23kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle paragrafu 11 a 12 zakona 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9 s r.o., Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best2wellness.sk, All rights reserved
Best9 je členom