KRAJINA

REGIÓN

Termín pobytu
  • Od do
    Balíky wellness pobytov
Cena (osoba/noc)
  • Od do
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Mestský wellness Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Apartmány a penzióny priamo vo wellness strediskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Slovensko > Šarišský > SVK-Kúpele-222  - Mestský wellness

Obec »Bardejov
Typ »Kúpele * * *
Kapacita » 200
Cena od » 57 € os./noc Cenník
GPS »N49.3299470, E21.2710760
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Bar; Bazén; Jacuzzi; Kaviareň; Konferenčná sála; Krytý bazén; Kúpele; Parkovisko; Parný kúpeľ; Posilňovňa; Relaxačné centrum; Reštaurácia; Sauna; Solárium; Wellness;
VYBAVENIE IZIEB
Balkón; Minibar; Rádio; Sušič na vlasy; Telefón; TV;
SLUŽBY
Kozmetika; Lekár; Masáž;
POPIS
POLOHA: Hotel Ozón patrí k najväčším ubytovacím zariadeniam v Bardejovských kúpeľoch. V roku 2000 prešiel kompletnou rekonštrukciou a preto je vhodný aj pre tých najnáročnejších klientov.

POPIS: Tento hotel ponúka ubytovanie v dvojlôžkových, jednolôžkových izbách a apartmánoch. Každá z izieb disponuje vlastnou kúpeľňou a väčšina izieb ma vlastný balkón. Hotel je prepojený presklenou chodbou s Kúpeľným domom – Balneoterapiou, kde sú podávané kúpeľné procedúry.

UBYTOVANIE: Izby sú zariadené komfortne a k dispozícii je chladnička, rádio, TV a telefón. Všetky izby spadajú do kategórie troch hviezdičiek. Každý klient má k dispozícii župan, papuče, hygienické potreby, sušič na vlasy a minibar. 

STRAVOVANIE: V hotely sa nachádza jedáleň. 

BALÍKY: Clasic, Extra, Ozdravný, Pohoda, Relax, Senior, Standard, Vital balíček, Aqua mini pobyt, Wellness classic, Wellness extra, Wellness ozdravný, Wellness pohoda, Wellness relax, Wellness senior, Wellness standard, Wellness vital.

OKOLIE: historické pamiatky, centrum mesta.

SLUŽBY: kaviareň, cestovná kancelária, zmenáreň, PC s pripojením na internet, fitness centrum, sauna, solárium, masáže, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, trezor na recepcii hotela, zdravotnícka služba, výstava Vojtecha Lofflera, konferenčná miestnosť, salónik, strážené parkovisko.

VYBAVENIE HOTELA: niekoľko salónikov, jedáleň, parkovisko, wellness centrum.

VYBAVENIE IZIEB: TV, kúpeľňa, sušič, minibar, balkón.

CENY UBYTOVANIA A WELLNESS BALÍKOV
Ceny ubytovania a wellness balíkov (PDF - 23kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle paragrafu 11 a 12 zakona 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9 s r.o., Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best2wellness.sk, All rights reserved
Best9 je členom