KRAJINA

REGIÓN

Termín pobytu
  • Od do
    Balíky wellness pobytov
Cena (osoba/noc)
  • Od do
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Mestský wellness Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Apartmány a penzióny priamo vo wellness strediskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Slovensko > Dolnopovažský > SVK-Kúpele-144

Obec »Piešťany
Typ »Kúpele * * * * *
Cena od » 17 € os./noc Cenník
GPS »N48.5902340, E17.8348160
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Bar; Bazén; Kaviareň; Krytý bazén; Parkovisko; Parný kúpeľ; Platba kreditnou kartou; Relaxačné centrum; Reštaurácia; Sauna; Vhodné pre invalidov; Vyhrievaný vonkajší bazén; Wellness;
VYBAVENIE IZIEB
Internet; Minibar; Sušič na vlasy; Telefón; Trezor; TV; Župan ;
OKOLIE
Bežecké trasy; Cyklotrasy; Golf; Tenis; Turistika;
SLUŽBY
Kozmetika; Lekár; Masáž;
POPIS
POLOHA: Hotel je renovovaný secesný skvost v štýle Art-Nouveau postavený v roku 1912, situovaný v malebnom prostredí Kúpeľného ostrova. Päť-hviezdičkový hotel sa nachádza nad termálnymi prameňmi liečivej vody a liečivého bahna, priamo spojený s kúpeľným domom.
 
POPIS: Hotel ponúka unikátny kúpeľ v bahnisku a zrkadlisku v luxusných kúpeľných priestoroch. Susedný kúpeľný dom, s ktorým je hotel prepojený  ponúka aj procedúry založené na jedinečnej liečivej minerálnej vode a sírnom bahne, relaxačné a regeneračné procedúry. Môžete využiť aj vonkajší bazén s termálnou vodou, fitnes centrum, saunu, Empoium Wellness & Beauty.

UBYTOVANIE: Hotel disponuje 111 klimatizovanými izbami, vrátane 5 apartmánov. V každej izbe nájdete:kúpeľňu, TV, pripojenie na internet, 2 telefóny, trezor, minibar, kávový a čajový servis, sušič vlasov a kúpací plášť. Ponúkame aj izby s bezbariérovým prístupom.

Typy izieb:
Standard
Superior: Izba je väčšia, zahŕňa extra služby: darček na privítanie, rozostieľka, papuče.
Apartmán: Apartmán s oddelenou obývačkou a spálňou, zahŕňa extra služby: darček na privítanie, rozostieľka, denná tlač, papuče, osobná váha.

STRAVOVANIE: možnosť vybrať si zo slovenského alebo medzinárodného menu v reštaurácii hotela alebo v jeho okolí.    

EXTRA: room servis, práčovňa, transfer, zmenáreň, concierge servis. Aktívny oddych Vám ponúkajú športy ako golf a tenis. V stredisku nájdete aj požičovňu bicyklov.
CENY UBYTOVANIA A WELLNESS BALÍKOV
Ceny ubytovania a wellness balíkov (PDF - 23kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle paragrafu 11 a 12 zakona 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9 s r.o., Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best2wellness.sk, All rights reserved
Best9 je členom