KRAJINA

REGIÓN

Termín pobytu
  • Od do
    Balíky wellness pobytov
Cena (osoba/noc)
  • Od do
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Mestský wellness Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Apartmány a penzióny priamo vo wellness strediskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Chorvátsko > Dalmácia, oblasť Dubrovník > CRO-Hotel-155  - Mestský wellness

Obec »Krk
Typ »Hotel * * * *
Kapacita » 55
Cena od » 38 € os./noc Cenník
GPS »N44.9674240, E14.7491880
Poslať na email
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Bar; Kaviareň; Parkovisko; Reštaurácia; Wellness;
VYBAVENIE IZIEB
Balkón; Internet; Minibar; Rádio; Sušič na vlasy; Telefón; Trezor; TV;
OKOLIE
Rybárčenie; Turistika; Vodné športy;
POPIS
Popis

Hotely Baška sa nachádzajú na ostrove Krk a sú perfektnou voľbou pre každého hosťa, ktorý hľadá vynikajúci zážitok z dovolenky.

Umiestnenie

Tento hotel sa nachádza v malebnom mestečku na ostrove Krk, na jednej z najznámejších pláží na pobreží Jadranu. 

Ubytovanie

Jednolôžková izba je elegantná a veľmi pohodlná podkrovná izba s manželskou posteľou. Izba je klimatizovaná, vybavená TV, telefónom, internetom, trezorom, minibarom, kúpeľňou so sprchovacím kútom a sušičom na vlasy. 

Singel Standard room je elegantná a pohodlná izba s veľkou manželskou posteľou. Izba je klimatizovaná, vybavená TV, telefónom, internetom, minibarom, kúpeľňou s vaňou a sušičom na vlasy. Izba sa nachádza na prízemí s výhľadom na romantickú promenádu. 

Singel superior room je elegantná a pohodlná izba s manželskou posteľou. Izba je klimatizovaná, vybavená TV, telefónom, internetom, minibarom, kúpeľňou s vaňou a sušičom na vlasy. K idspozícii je balkón.

Dvojlôžková podkrovná izba je elegantná a pohodlná s manželskou posteľou, pohovkou, ktorá sa dá použiť ako prístelok.  Izba je klimatizovaná, vybavená TV, telefónom, internetom, trezorom, minibarom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom a sušičom na vlasy. 

Dvojlôžková izba je elegantná a pohodlná, vybavená manželskou posteľou. Izba je klimatizovaná, vybavená TV, telefónom, internetom, trezorom, minibarom, kúpeľňou s vaňou a sušičom na vlasy. Izba sa nachádza na prízemí.

Dvojlôžková izba Štandard je elegantná a pohodlná izba vybavená manželskou posteľou a pohovkou, ktorú je možné využiť ako prístelku. Izba je klimatizovaná, vybavená TV, telefónom, internetom, trezorom, minibarom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom a sušičom na vlasy. Izba sa nachádza na prízemí.

Dvojlôžková izba Superior je elegantná a phodlná izba s manželskou posteľou a pohovkou, ktorú je možné využiť ako prístelku. . Izba je klimatizovaná, vybavená TV, telefónom, internetom, trezorom, minibarom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom a sušičom na vlasy. K dispozícii je balkón.

Podkrovná Junior Suite je očarujúci apartmán vybavený spálňou a obývacou izbou s manželskou posteľou pre dve osoby, kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC. Apartmán je klimatizovaný, vybavený TV v spálni a obývacej izbe, telefónom, internetom, trezorom, minibarom a sušičom na vlasy. Apartmán sa nachádza na podkroví a je bez balkónu.

Superior Junior Suite je očarujúci apartmán vybavený spálňou a obývacou izbou s manželskou posteľou pre dve osoby, dvomi kúpeľňami s vaňou a sprchovacím kútom. Apartmán je klimatizovaný, vybavený TV v spálni a obývacej izbe, telefónom, internetom, trezorom, minibarom a sušičom na vlasy. K dispozícii je balkón.

Superior Family Suite je komfortný apartmán, ktorý je vybavený dvomi spálňami a obývacou izbou s manželskou posteľou pre dve osoby, dvomi kúpeľňami s vaňou alebo sprchovacím kútom. Apartmán je klimatizovaný a vybavený TV v oboch spálňach a obývacej izbe, telefónom, internetom, minibarom a sušičom na vlasy. K dispozícii je balkón.

Stravovanie
Hotel ponúka špeciality z morských plodov a mäso pripravené podľa starých receptov. Ostrov Krk je známy vynikajúcim jahňacím mäsom, syrom z ovčieho mlieka, šunkou, olivami a domácim chlebom. 

K dispozícii je: Átrium café, Reštaurácia Jelena, Olivová reštaurácia, Bistro Funtana, Bar pri bazéne, záhradný gril, Halal, Bonet bistro a Lounge.

Aktivity
Turistika, wellness, vodné športy, rybárčenie.

Balíky
Wellness Standard, 1. máj, Baška SPA Relax, Baška Summer Stay, Baška Touch, Romantic Escape,  Eastern with the sensation of the sea.

CENY UBYTOVANIA A WELLNESS BALÍKOV
Ceny ubytovania a wellness balíkov (PDF - 23kb)
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle paragrafu 11 a 12 zakona 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9 s r.o., Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best2wellness.sk, All rights reserved
Best9 je členom